Tento web Vás žádá o souhlas s používáním souborů cookie, které využívá k vylepšování poskytovaných služeb a k interním analýzám, ale nikoli pro reklamní účely. Vaši volbu bude následně možné kdykoli změnit ve spodní části stránky .
Na úvod

»» přihlášení

návštěvní kniha

přidání příspěvku

odpověď na: Dagmar Č.
V manželově linii mám rovněž Matěje Pojezného nar.1.2.1778 v Bolechově /Želiv/, který si vzal Annu Karlů a také jejich dceru Pojeznou Veroniku 8.11.1807 nar. v Petrovicích, která se vdala za Suchého Františka. Protože všechna místa narození jsou kousek od sebe, mohlo by se jednat o příbuzné, ale zatím jsem nevypátrala v jaké souvislosti. Nenapadá vás něco?
vaše jméno/přezdívka: * povinné
váš e-mail: * povinné, nezobrazí se
odebírat odpovědi e-mailem:
předmět: Re: Jméno Pojezný
text: * povinné
bezpečnostní součetosm + jedna je/jsou * povinné
 
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů provozovatelem tohoto webu. Provozovatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje využije pouze k možnosti kontaktovat Vás ohledně rodokmenu a pro vedení interní evidence možných příbuzenských vazeb. Souhlas můžete kdykoli odvolat kontaktováním provozovatele e-mailem nebo telefonicky.
Zároveň souhlasíte se zveřejněním Vašeho příspěvku i případných odpovědi na těchto webových stránkách a potvrzujete, že v textu příspěvku nejsou žádné osobní údaje třetích osob, pokud nemáte doklad, že tyto třetí osoby již zemřely.