Tento web Vás žádá o souhlas s používáním souborů cookie, které využívá k vylepšování poskytovaných služeb a k interním analýzám, ale nikoli pro reklamní účely. Vaši volbu bude následně možné kdykoli změnit ve spodní části stránky .
Na úvod

»» přihlášení

návštěvní kniha

přidání příspěvku

odpověď na: Zdeněk N.
Jsem postarší človíček, Chci Vám pouze poděkovat za Váš program, líbí se mi jak to máte uspořádané a musím Vám sdělit, že projití programu je pro mne velmi inspirativní pro další pátrání ale i pro uspořádání informací. Člověk se musí stále učit.
S největší pravděpodobností příbuzní nejsme, pokud pomineme Adama a a Evu. Držím Vám palce.
S pozdravem MUDr. Zdeněk
vaše jméno/přezdívka: * povinné
váš e-mail: * povinné, nezobrazí se
odebírat odpovědi e-mailem:
předmět: Re: sdělení
text: * povinné
bezpečnostní součetčtyři + šest je/jsou * povinné
 
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů provozovatelem tohoto webu. Provozovatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje využije pouze k možnosti kontaktovat Vás ohledně rodokmenu a pro vedení interní evidence možných příbuzenských vazeb. Souhlas můžete kdykoli odvolat kontaktováním provozovatele e-mailem nebo telefonicky.
Zároveň souhlasíte se zveřejněním Vašeho příspěvku i případných odpovědi na těchto webových stránkách a potvrzujete, že v textu příspěvku nejsou žádné osobní údaje třetích osob, pokud nemáte doklad, že tyto třetí osoby již zemřely.