Tento web Vás žádá o souhlas s používáním souborů cookie, které využívá k vylepšování poskytovaných služeb a k interním analýzám, ale nikoli pro reklamní účely. Vaši volbu bude následně možné kdykoli změnit ve spodní části stránky .
Na úvod

»» přihlášení

návštěvní kniha

přidání příspěvku

odpověď na: Vladimír K.
dobrý den, jsem vnuk Josefa Picky (*1896 Býšť), jeho dcera, moje matka odstraněno, je na živu a byla moc ráda, že jsem jí mohl dát tak podrobné údaje, našla tam i to co si pamatuje z mládí (strýc Vincenc, jeho druhá žena a dcera), ptala se mě, z které pokračující větve pocházíte, to jsem nevěděl, v Býšti jsem byl naposledy před 8 lety a před tím ještě s dědou u Hájků, s pozdravem Vlad.
vaše jméno/přezdívka: * povinné
váš e-mail: * povinné, nezobrazí se
odebírat odpovědi e-mailem:
předmět: Re: vnuk Josefa Picky
text: * povinné
bezpečnostní součettři + jedna je/jsou * povinné
 
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů provozovatelem tohoto webu. Provozovatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje využije pouze k možnosti kontaktovat Vás ohledně rodokmenu a pro vedení interní evidence možných příbuzenských vazeb. Souhlas můžete kdykoli odvolat kontaktováním provozovatele e-mailem nebo telefonicky.
Zároveň souhlasíte se zveřejněním Vašeho příspěvku i případných odpovědi na těchto webových stránkách a potvrzujete, že v textu příspěvku nejsou žádné osobní údaje třetích osob, pokud nemáte doklad, že tyto třetí osoby již zemřely.