Tento web Vás žádá o souhlas s používáním souborů cookie, které využívá k vylepšování poskytovaných služeb a k interním analýzám, ale nikoli pro reklamní účely. Vaši volbu bude následně možné kdykoli změnit ve spodní části stránky .
Na úvod

»» přihlášení

návštěvní kniha

přidání příspěvku

odpověď na: Radana P.
Dobrý den, Vincenc Hájek byl můj pradědeček. Moje matka - jeho vnučka - odstraněno na něho často vzpomínala. Jen máme renonc v manželkách. Mamka vzpomíná, že s nějakou paní žil jako vdovec - ale vůbec neví o tom, že by byl 2 x ženatý. Pamatuje ho jako malá a mladá. Vzpomíná, že mu ta paní "dosloužilaů. Ale jinak v tom máme nějaké mezery. Nevíte, jak to vlastně s tou 2. manželkou a případně družkou bylo? Zdraví RP
vaše jméno/přezdívka: * povinné
váš e-mail: * povinné, nezobrazí se
odebírat odpovědi e-mailem:
předmět: Re: Re: vnuk Josefa Picky
text: * povinné
bezpečnostní součetjedna + jedna je/jsou * povinné
 
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů provozovatelem tohoto webu. Provozovatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje využije pouze k možnosti kontaktovat Vás ohledně rodokmenu a pro vedení interní evidence možných příbuzenských vazeb. Souhlas můžete kdykoli odvolat kontaktováním provozovatele e-mailem nebo telefonicky.
Zároveň souhlasíte se zveřejněním Vašeho příspěvku i případných odpovědi na těchto webových stránkách a potvrzujete, že v textu příspěvku nejsou žádné osobní údaje třetích osob, pokud nemáte doklad, že tyto třetí osoby již zemřely.