Tento web Vás žádá o souhlas s používáním souborů cookie, které využívá k vylepšování poskytovaných služeb a k interním analýzám, ale nikoli pro reklamní účely. Vaši volbu bude následně možné kdykoli změnit ve spodní části stránky .
Na úvod

»» přihlášení

návštěvní kniha

přidání příspěvku

odpověď na: Li.
Děkuji,
zkusím se podívat na Bukovou. Hodačovi se v Dušejově objevují poprvé 1745 a mohli přijít z Bukové, také jsem narazila na knihu paní Paulusové o dušejovských rodech a tam říká, že možná přišli z Vyskytné. Je tam ale taky zmínka o Pavlu Hodačovi, který by měl být otcem těch, co potom byli v Dušejově. Ve Vyskytné se ale nenarodil, mohlo by to být ta Buková. Podívám se. Ještě jednou díky.
vaše jméno/přezdívka: * povinné
váš e-mail: * povinné, nezobrazí se
odebírat odpovědi e-mailem:
předmět: Re: Re: Re: dotaz
text: * povinné
bezpečnostní součettři + jedna je/jsou * povinné
 
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů provozovatelem tohoto webu. Provozovatel se zavazuje, že poskytnuté osobní údaje využije pouze k možnosti kontaktovat Vás ohledně rodokmenu a pro vedení interní evidence možných příbuzenských vazeb. Souhlas můžete kdykoli odvolat kontaktováním provozovatele e-mailem nebo telefonicky.
Zároveň souhlasíte se zveřejněním Vašeho příspěvku i případných odpovědi na těchto webových stránkách a potvrzujete, že v textu příspěvku nejsou žádné osobní údaje třetích osob, pokud nemáte doklad, že tyto třetí osoby již zemřely.